صفحه اصلی اخبار سایت محصولات گالری تصاویر تماس با ما

شرکت فنی مهندسی جاودان صنعت چمران (سهامی خاص) با هدف طراحی، تولید، نصب ، راه اندازی و تعمیرات و نگهداری ماشین آلات صنعتی خطوط تولید کارخانجات- ارائه مشاوره فنی و مهندسی به واحدهای تولیدی- انجام مراحل کارشناسی و طراحی خطوط تولید و انتخاب ماشین آلات تاسیس شد.

این شرکت با  تیم مدیریتی و اجرائی متشکل از مهندسین و پرسنل با تجربه وسوابق کاری در کارخانجات تولیدی و ماشین سازی دررشته های فنی و مهندسی مرتبط با موضوع فعالیت شرکت (مکانیک – برق و صنایع) فعالیت می نماید.

 

مشاهده جزئیات »
منوی اصلی
Skip Navigation Links

حضور واحد فناور جاودان صنعت چمران در نمایشگاه بین المللی کشاورزی (1393/12/03)




به گزارش روابط عمومی مرکز رشد، نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی  در مشهد روز 27بهمن الی 1 اسفند با حضور بیش از ۲۷۰ شرکت از استانهای تهران، البرز، قزوین، زنجان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، گلستان، مازندران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، یزد، اصفهان، فارس، کرمان و مرکزی و با حضور بیش از ۳۰ نمایندگی از کشورهای ایتالیا، اسپانیا، چین، آلمان، اتریش، ژاپن، فرانسه، ترکیه، بلژیک، هلند، سریلانکا و ترکیه در مدت ۴ روز برگزار شد.

شرکت جاودان صنعت چمران از واحدهای فناور مرکز رشد فناوری گناباد به مدیر عاملی مهندس احمد اسماعیلی اول با محصول جانبی سیستم های فیلتراسیون در این نمایشگاه حضور یافت.


Copyright © 2013 - Design and Powered by Pejvak Soft